מיס לגוט

0
2088
מיס לגוט

שלא כמו בכל עונה לצבעים אין תווית עונתית ובמיוחד הקיץ הזה השופע צבעים בעלי אופי מנוגד, כמו הגוונים החמים של צבעי הטבע והאדמה, מול צבעים רעננים וקרירים, צבעי פסטל וצבעי פירות, שאליהם מצטרפת קבוצת הצבעים הקלאסיים; שחור, לבן, אדום וכמובן ג'ינס שהפך לחומר בעל אופי ניצחי.

מגוון צבעים אלה מאפיין את הקולקציה של "מיס לגוט" שתמיד מצטיינת בבחירה מבוקרת של מגמות האופנה, באיכות ובעניין שיש בבגדים.

המוטיביציה לזרום במקביל למגמות האופנה ולבחור מתוכן את אותם הפריטים שלא יאבדו מחיוניותם גם בעונות הבאות הנחתה את בחירת הקולקציה לקיץ. באוסף המעודכן, מבחר סיפורי אופנה ומגמות שאין להם תווית של גיל. במבחר הדגמים ניתן למצוא את הסדרה הקלאסית שאופייה נקי וכוללת מגוון רחב של שמלות וסריגים עדינים, גזרות שונות של מקטורנים, חצאיות ומכנסיים אותם ניתן לשלב בכמה אפשרויות שונות.

הסדרה הספורטיבית כוללת מכנסי טרנינג קיציים, מקטורני קפושון, חולצות רשת וטריקו כאשר הלבן מוביל את קשת הצבעים הפסטליים, העזים וצבעי האדמה. בנוסף, כראוי לתכתיבי הטרנדים, מציגה מיס לגוט פריטי לבוש במראה, רומנטי, כפרי וקולוניאלי, שמלות וחצאיות מבדים קלילים מעוטרות בהדפסי פרחים , תחרות ורקמות, ופריטי לבוש נושמים, בגזרות חופשיות ונוחות.

קבוצה חשובה אחרת הם בגדי הג'ינס על גווניו השונים, מעוצבים עם בטנות פרחוניות ומעוטרים ברקמות, סרטי סאטן ויהלומים מלאכותיים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here