מאיה נגרי

0
1961
מאיה נגרי

ישנם כמה וכמה גורמים שמכתיבים את ההצלחה של יוצר כלשהו. מעבר לכישרון היצירתי מלווים את התהליך מטענים של אנרגיות, התמקדות והתמודדות עם אתגרים. משאבים כלכליים עשויים להיות זרזים נכונים.

מאיה נגרי, שכבר במהלך הלימודים בשנקר החצינה את אופייה הנחוש, טעונה במספר תכונות שמציבות אותה בשורת המעצבים הצעירים והמצליחים. לפני כשנתיים, כאשר רק סיימה את לימודי האקדמיה היא נחתה הישר אל זרועות האתגר הבא כאשר ייסדה את מותגה האישי. מלווה בנתוני פתיחה מבטיחים אלה, השיקה נגרי את קולקציית הקיץ שלה בחצר ביתה על מסלול המשקיף ממצוק ארסוף לים הפתוח.

כראוי לאנרגיות הטבועות באישיותה של נגרי המראה היה מושלם, החצר מאובזרת ברהיטי גן יפים, מארחות לבושות בטוגות לבנות, מוזיקה נעימה ומוזמנות, המוקירות את כישוריה של נגרי, שהקפידו ללבוש בגדים שעיצבה.

נגרי גבוהה ודקת גזרה, עם שיער שופע ושמלה יוונית ארוכה, דמתה לאלה יוונית שהשלימה את תמונת הקיץ הרהוטה, שבמקרה של נגרי לא הייתה גורם מתחרה אלא צידוק למה שיש לנגרי לומר. נגרי מדברת בשפת אופנה רהוטה, פשוטה ונקייה, משתמשת בקשת צבעים מצומצמת, נעימה ובטוחה ובחומרים טבעיים שלא דורשים קימוט מלאכותי, אלא מתקמטים טוב ויפה מאופי איכותם.

האווירה היפנית השורה על הקולקציה, מציגה פריטי לבוש שונים מעוצבים בהשראת תרבות זו. קימונו שפורק לחלקים עליונים ותחתונים, מכנסיים ושמלות בגזרות מתרחבות בשוליהן באמצעות גזרות אסימטריות ואינטרזיות גיאומטריות, מכנסיים וחצאיות מעטפת עתירות קפלים ותפורים מעניינים, מראה שכבות, גזרות אלכסוניות מדויקות ופריטי לבוש בעלי אופי משתנה שעיצובם נשען על טכניקת העטיפות והכריכות האופיינית לאסכולה היפנית. נגרי שלא מנסה לזרום עם מפלי המגמות הקונבנציונליים, מקפידה על עיצוב קולקציה מודולרית מחוייטת ונשית, שמאפשרת ליצור חיבורים אישיים שונים, מותאמים לאופייה, טעמה, וצרכיה של כל לקוחה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here