3 טיפים שיעזרו לכם למצוא את טבעת האירוסין המושלמת

0
1766
3 טיפים שיעזרו לכם למצוא את טבעת האירוסין המושלמת

כמעט בכל מערכת יחסים בוגרת ורצינית, מגיע הזמן שבו אתם חושבים על נישואים. אתם מביטים אל תוך עיניהם של בני הזוג, המשמעותיים ביותר בעולם עבורכם, ואתם יכולים כבר לדמיין את העתיד שלכם ביחד. אבל… איך ואיפה מתחילים לחפש את טבעת האירוסין המושלמת?

כולנו כבר יודעים שמציאת האדם הנכון להזדקן איתו היא לא משימה קלה, ומאחר שמצאתם את האדם הזה והגעתם להחלטה כל כך רצינית בחייכם, חשוב לנו להביא בפניכם 3 טיפים שיעזרו לכם בחיפוש אחר הטבעת המתאימה ביותר למעמד הזה. לדעתנו טבעת קלאסית כמו טבעת יהלומים שורה בעיצוב אישי וייחודי תתאים לכל תקציב וטעם.

  1. עבדו נכון עם תקציב מחושב מראש: לפני שאתם מתחילים, כדאי שתחליטו מה הסכום שאתם מוכנים להשקיע בטבעת. הטבעת שתבחר צריכה להיות עדות לאהבה שלכם, ולא נטל כספי.

בשנים האחרונות צצו מעין "כללים" חברתיים בנוגע לסכום שאמורים להשקיע בטבעת אירוסין. האם לשם כך תספיק לכם משכורת של חודש? חודשיים? שלושה? התשובה האמיתית לכך היא – השקיעו סכום שאתם יכולים להרשות לעצמכם, לא מעבר לכך. חשבו על התאריך שבו אתם מתכננים להציע נישואין, בדקו את מצב החשבונות הנוכחיים שלכם למול ההכנסה הנוכחית (לטוב או לרע), גבשו תוכנית של סכום הכסף שאתם יכולים לחסוך במסגרת זמן סבירה, הגדירו תקציב להוצאות הפרטיות שלכם והצמדו אליה.

זכרו: המטרה העיקרית היא לרכוש טבעת שהם יאהבו ושתגרום להם לתחושת גאוה, ללא קשר לתג המחיר. בנוסף, בני הזוג שלכם בוודאי יעריכו את האחריות הפיננסית שאתם מגלים.

  1. נסו להבין מה בני הזוג שלכם יאהבו: לפני שאתם מתכננים להציע נישואין ליקיריכם, אתם צריכים קודם להבין איזה סוג של טבעת אירוסין הם באמת היו רוצים. אם אתם לא בטוחים לאיזה כיוון ללכת, שקלו לשאול את החברים שלהם לגבי רעיונות, או בדקו את הרמזים שהם עצמם עשויים להשאיר אחריהם.

כדי להוריד קצת ממוטיב ההפתעה, אתם בהחלט יכולים להסתובב עם בני הזוג שלכם בקניון ולעצור מול חלונות הראווה של חנויות התכשיטים השונות ולנסות לברר מה הם חושבים על הסגנונות השונים.

יש כמות אינסופית של אפשרויות כשמדובר בבחירת טבעת אירוסין. זכרו לכוון לטבעת שתאמר הרבה על האדם שאיתו אתם מתכוונים להתחתן, ומעט מאוד עליכם ועל הארנק שלכם. טבעת שנבחרה בקפידה תדבר אל אישיותם של יקיריכם ותנצור בה משמעות רבה.

חשוב לציין: לפני רכישת טבעת מקמעונאים, ודאו שאתם מבינים את שיטות התשלום, המשלוח ומדיניות ההחזרה של החברה.

  1. המדדים החשובים בבחירת יהלום: כאשר הגיע הזמן להחליט באיזו טבעת לבחור, אתם הולכים לשמוע הרבה על ארבעת המדדים החשובים כשמדובר בבחירת יהלום, והם צבע האבן, החיתוך, הבהירות והקראט.

צבע: בעת בחירת צבע, עדיף ללכת על יהלום בחיתוך ברור.

חיתוך: חיתוך הצורה האמיתית של היהלום. יהלום חתוך היטב ישקף יותר אור וייראה גדול יותר ממה שהוא באמת. חיתוך נחות ייראה משעמם ויהיה נוצץ פחות.

בהירות: יהלום עם בהירות רבה יהיה מושלם. איכות ירודה של בהירות תראה כמו תכלילים ועשויים להיות גם שבבים ביהלום.

קראט: משקל היהלום נמדד בקראט.

אם אתם עדיין מרגישים שאתם זקוקים לעזרה, גשו להתייעץ עם מומחה בתחום היהלומים והתכשיטנות.