שמלות רחבות

0
647
שמלות רחבות
מקור freepik

השמלה היא אחת מפרטי הלבוש הפופולריים ביותר עבור נשים ובכל גיל. ללבוש שמלה, בין אם מדובר בשמלה יומיומית פשוטה לשמלה מיוחדת לאירוע, גורמת לנו להרגיש בנוח עם עצמנו ולהרגיש כמו נסיכות ליום אחד. אז כמובן שיש מגוון רחב של שמלות, עיצובים, גזרות, מותגים, צבעים ועוד אולם המבנה של השמלה והעובדה שיש מגוון גדול שניתן לבחור ממנו בהתאם לסגנון המועדף עלינו הוא שהופך את פריט לבוש זה למיוחד יותר אפילו. כך למשל עם שמלות רחבות.

סוגי שמלות המתאימות לאירועים שונים:

  • שמלה ליום יום – השמלות הפופולריות ביותר מבחינת שימוש יהיו כמובן שמלות ליום יום. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של שמלות מכל סוג, סגנון וצבע כיוון שלכל אחת יש את הסגנון הייחודי שלה וההעדפות שלה. שמלות של יום יום יהיו מאופיינות בדרך כלל בבד דק ומבנה אוורירי ונינוח. חלק משמלות היום יום עשויות להתאים לנו גם כשמלות ערב לבית או ליציאה.
  • שמלה ספורטיבית – שמלה מסוג זה תהיה קלה ונינוחה יותר, כזו שלא מגבילה את התנועה שלך ותספק מראה קלאסי ובדרך כלל יהיו מעוצבות בצבע אחי או 2 צבעים. בין אם את רוצה לעשות פעילות ספורטיבית, מטיילת בטבע או הולכת לפארק השעשועים ומעוניינת בשמלה ספורטיבית ונוחה זו השמלה עבורך.
  • שמלה לאירוע – איך אפשר בלי שמלות לאירוע? אחת הדרכים הטובות ביותר להיראות טוב ולהתלבש יפה היא השימוש בשמלה. מגוון השמלות הקיימות כאן הוא עצום ובלתי נגמר כך שתוכלי לבחור את השמלות המתאימות לך ביותר מבחינת גזרה, מידה, צבעים, מותגים ועוד.

מהי שמלה רחבה ומתי מומלצת?

אחד הטרנדים העולים של השנים האחרונות הוא של שמלות רחבות. שמלות אלה ממשיכות טרנדים של פרטי לבוש שונים הדוגלים בסגנון גזרה הנקרא אובר-סייז. הרעיון הוא ליצור גזרה גדולה ורחבה יותר עבור פרטי הלבוש ובמקרה הזה עבור שמלות, כך שמי שתלבש יותר תוכל להרגיש בנוח גם לגבי הגוף שלה, גם לגבי מה שהיא אוכלת וכמובן שיש לשמלה גם יתרונות רבים נוספים. כך למשל מדובר בשמלה אוורירית ונעימה שהבד לא נדבק על הגוף והיא מתאימה בעיקר בחודשי הקיץ ולמרות העובדה שהיא שמלה רחבה היא לא מכבידה בהכרח על הגוף ותורמת לתחושה של חופש ונעימות.

לסיכום; יש מגוון רחב של שמלות וסביר להניח שכאישה יהיו לך ולבנותייך מגוון רחב של שמלות לאירועים וימים שונים. מה שהופך את השמלה לטובה הוא כמובן נוחות הלבוש שלה, סוג הבד ומידת האיכות שלו וכמובן המראה שלך עם השמלה וההתאמה שלה אלייך ולסגנון שלך.