עיצוב שמלות כלה

0
831
עיצוב שמלות כלה

בתור כלה לעתיד, ייתכן שאת מתייחסת לשמלת הכלה שלך כעל פרויקט שעלייך לטפל בו, ממש כמו עוד אחד מהסידורים והארגונים לקראת חתונתך המתקרבת. אלא שאסור לך לשכוח, שהשמלה הזו מייצגת את מה שאת רוצה להקרין לאורחים בחתונה, ובעיקר את מי שאת מבפנים. את כל זה שמלת הכלה צריכה להראות לעולם, ועל הדרך להיות גם נוחה במיוחד, שהרי את עומדת ללבוש אותה במשך יום שלם. רותם מיכאלי מתמחים בהתאמה מושלמת של בדים וגזרות לנשים מכל המידות, לכן עיצוב שמלות כלה הוא דבר שמומלץ לעשות אצלם ולהבטיח כי תהליך תפירת השמלה יהווה עבורך חוויה מופלאה כשלעצמה.

חשוב לבחור בדגם השמלה שיתאים לך מכל הבחינות

חשוב שתדעי להתאים את החזון שלך לגבי השמלה, גם אל העונה שבה את עומדת להינשא ולתנאי הסביבה: שמלה המיועדת לחתונת חורף למשל, חייבת להיות עם שרוולים ארוכים או לפחות להגיע בשילוב עם עליונית, אחרת את עלולה למצוא את עצמך רועדת מקור או חלילה להצטנן. בדומה לכך שמלה שתילבש בחתונה שתיערך על חוף הים, מוטב שלא תהיה קצרה מדי, על מנת שהרוח לא תעלה אל-על את החצאית שלה, ולחילופין- מומלץ שלא ללבוש שמלה מבד עבה ומחמם, באירוע המתרחש בתוך אולם סגור באמצע חודש אוגוסט. עיצוב שמלות כלה חייב להיעשות תוך התחשבות, כמובן, ברעיונות היצירתיים של הכלה לעתיד- אל מול הפרקטיות של השמלה לנוכח כל תנאי הסביבה בזמן החתונה.

תפירת שמלה לחתונה מהתחלה ועד הסוף

אצל רותם מיכאלי תקבלי ליווי צמוד בכל השלבים בדרך ליצירת שמלת הכלה המושלמת עבורך. אנשי הצוות בעלי הניסיון, ישמחו לסייע לך החל משלב הרעיון המקנן בראשך, לגבי האופן בו תרצי להיראות ביום חגך. תקבלי מגוון הצעות לגזרות שעשויות להלום את גופך, בדים שיתאימו לך וכן קישוטים ותוספות מיוחדות ותואמות לשמלה, כגון שרוולון תואם, עליונית וכמובן הינומה. חשוב שתתני לעצמך את החופש להבין שעל אף הלחץ מסביב- ההכנות לחתונה הן, בסופו של דבר, עניין משמח, ולכן תני לעצמך ליהנות מתהליך היצירה של השמלה שאותה את עומדת ללבוש, ביום החשוב ביותר בחיים שלך.