מסקר שנערך בישראל לקראת חזרה לבית הספר עולה: למעלה משליש מהילדים בגילאי 10-16 בארץ מרכיבים משקפי ראייה

0
427
משקפי ראייה לילדים ברשת אירוקה | צילום: יחצ

עוד עולה מהסקר :

רוב ההורים מסכימים כי זמן מסכים ממושך עלול לפגוע בראיה של ילדיהם

ולמעלה ממחצית מההורים מודעים לתופעת ה- "אור כחול"

למרות כל  זאת -חלק מההורים פשוט "השלימו עם המצב"

 

נמצא כי כל הורה רביעי מוכן להשקיע יותר מ600 ₪ במשקפי ראיה

 עבור הילד שלו  וכ13% מההורים מוכנים להשקיע אף יותר

 

 

הסקר נערך  בחודש יולי 2021, בקרב 502 משיבים בישראל,

במדגם אקראי ארצי מייצג של הורים לילדים בגילאי  10-16 

 

הילד זקוק למשקפי ראייה? דעו שהוא לא לבד!!!

 

מסקר שערכה רשת אירוקה, לקראת חזרה ללימודים, באמצעות חברת המחקר רושינק, עולה כי שלישי מילדי ישראל בני 10-16 מרכיבים משקפי ראייה!!!

 

הסקר נערך בחודש יולי 21, סקר אינטרנטי מייצג, בקרב 502 משיבים, במדגם אקראי ארצי.

 

עוד עולה  מהסקר כי ישנה מודעות רחבה לסכנות הכרוכות בזמן המסכים. מעל 65% רוב ההורים מסכימים כי זמן מסך ממושך עלול לפגוע בראייה של הילדים ולמעלה ממחצית ההורים אף מודעים לתופעת ה"אור הכחול" והנזקים שנגרמים מחשיפה לו.  אם נתרגם זאת לאחוזים: נראה כי 58% אחוז מההורים שמעו בוודאות על תופעת ה"אור הכחול".

משקפי הראייה לילדים של אירוקה 2 ב 390 שח | צילום: ערן תורגמן

נתון מדאיג נוסף מצביע על  כל ילד שני בישראל מבלה מול המסכים לפחות בין ארבע לשש שעות ביום, כל ילד שלישי מעל 10 שעות.

 

 

מחקרים הוכיחו שהאור הכחול מזיק לבריאות העיניים ופוגע באיכות השינה. במקרה של ילדים הדבר מחמיר שכן ילדים נוהגים להסתכל במסכים שעות רבות ולעיתים קרובות לפני השינה. שינה טובה חיונית לבריאות הילדים, ליכולת הריכוז שלהם, ולמצב הרוח.

 

עוד עולה מההסקר  כי כל הורה רביעי מוכן להשקיע יותר מ 600 ₪ במשקפי ראיה עבור הילד שלו, וכ13% מההורים מוכנים להשקיע אף יותר.

משקפי הראייה לילדים של אירוקה 2 ב 390 שח | צילום: ערן תורגמן

הסקר נערך לקראת השקת  קולקציית משקפי ראיה לילדים ברשת אירוקה,  המתרחבת גם לגילאי 10-16. הקולקצייה החדשה ל 2021  מאפשרת לילדים להרגיש גדולים ולהראות אופנתיים במחירים אטרקטיבים במיוחד!

 

לדברי לי אפיק מנכ"ל רשת אירוקה: "לקחנו את דגמי משקפי הראייה האופנתיים והנמכרים ביותר בקולקציית המבוגרים באירוקה וייצרנו אותם במידות של ילדים, כדי לאפשר גם לילדים  להראות מעודכנים ואופנתיים. בקולקציה דגמי מתכת עדכניים בגווני כסף, זהב נוד וורוד וכן גווני ג'ינס, בעיצובים שונים, עגולים, אליפסה משושה ועוד.  משקפי ראיה הם אביזר אופנה לכל דבר, הם נמצאים במרכז הפנים שלנו והתאמה מושלמת קריטית לניראות למצב הרוח ולבטחון העצמי של הילדים שלנו"

 

לרגל השקת הקולקציה, מבצע אטרקטיבי במיוחד: כל משקפי הראיה לילדים באירוקה החל מ2 זוגות ב-390 ₪ בלבד (למרשמים עד 2-+ וצילינדר 2+-) !!

 

כדי להתמודד עם נזקי האור הכחול, מציעה רשת אירוקה, את עדשות דיפנדר המצמצמות את נזקי האור הכחול.  דיפנדר היא עדשה ייחודית מסוגה, המצמצמת משמעותית את נזקי הקרינה שמייצר האור הכחול ומונעת נזק בריאותי עצום לראייה. החסימה אינה מתבצעת ע"י ציפוי חיצוני לעומת עדשות אחרות. האור כחול נחסם בתוך חומר הגלם ממנו מיוצרת העדשה כך שהחסימה הינה איכותי ביותר. .

 

מחירים לדוגמא באירוקה למשקפי ראייה לילדים:      שני זוגות משקפי ראיה עם עדשות ראיה שקופות  ב – 390 שח בלבד,   תוספת עדשות דיפנדר – רק  200 ₪ לזוג משקפיים.