מותג השעונים השוויצרי ORIS משיק בארץ ובעולם – שעון ממוחזר

0
947
צילום: יחצ אוריס

לוח השעון הצבעוני עוצב כולו מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים

 

במשך שנים ארוכות מותג השעונים השוויצרי ORIS מהווה את חוד החנית בתעשיית השעונים להובלת   ההגנה והמודעות לשימור הסביבה. כחלק מתפיסת עולם אידיאולוגית, אוריס נוטלת חלק במטרה לנקות את שטחי כדור הארץ מהפסולת הפלסטית שמזהמת אותם.

בימים אלו משיק המותג לראשונה, שעון צלילה, עם לוח העשוי כולו  מפלסטיק ממוחזר. מדובר בשעון מסדרת   Aquis Upcycle,  בעל אינטרפטציה מיוחדת לאידיאולוגיה הסביבתית של חברה, המשלב אג'נדה חברתית עם עיצוב עדכני, יוקרה, איכות  ופונקציונאליות.

האקוויס האפסייקל הוא שעון "פיס" מכיוון שייצור בדרך של מחזור, הופך כל שעון  אוריס  להיות יחיד במינו- החברה אינה ״שולטת״ במגוון הצבעים שיוצר הפלסטיק הממוחזר וכך לכל שעון לוח ייחודי בצבעיו ובפיזור הגוונים, שאין שני לו.

הגרסא החדשה של האקוויס, תגיע בקוטר של 36.5 מילימטרים או 41.5, כאשר השעון חולק מבחינת המנגנון וגוף השעון את מאפייני סדרת הצלילה של החברה- מנגנון אוטמטי בעל עתודת כח של 38 שעות, גוף ורצועת השעון עשויים מתכת וברזל והשעון נע בכוון יחיד וממולא חומר קראמי עמיד בפני שריטות. השעון עמיד במים עד ל 300 מטרים והרצועה שלו כוללת מכניזם הארכה מהירה לשימוש על גבי חליפת צלילה.

 

מחיר לצרכן בישראל:  5,490 ₪

ברכישת שעון שכזה גם תורמים לאיכות הסביבה וגם רוכשים יצירה שהינה אחת ויחידה!
אוריס מקווה שמהלך זה יעודד את האוכלוסייה העולמית להשתתף בפעילויות ניקוי יזומות של הכדור.

צילום: יחצ אוריס
צילום: יחצ אוריס
צילום: יחצ אוריס

ניתן להשיג ברשת אימפרס ובחנויות המובחרות.