המותגים האמריקאים הנחשקים קרטרס ואושקוש משיקים: קולקציית חג מהודרת לתינוקות וילדים

0
756
צילום אסף לוי

המותגים קרטרס ואושקוש הם שמות נרדפים לבגדים איכותיים, נוחים, כביסים ובעיקר אופנתיים, לתינוקות מגיל לידה ולילדים עד גיל 12 . 

 

לקראת החגים מציעים המותגים קולקציה ססגונית, חגיגית ומהודרת לבנים ולבנות, המאופיינת בצבעוניות משמחת, גזרות אופנתיות וחדשות, תוספות אופנתיות, שנותנות את הטוויסט ואיכות הבדים הבלתי מתפשרת. 

 

עם הקולקציה החגיגית בקרטרס הבינו שאין לדעת היכן נהייה בחגים עם כניסת הסתיו והתכוננו גם עם קולקציית בייסיק רחבה מאוד, הכוללת מגוון ענק של חמישיות ורביעיות בגדי גוף במגוון דפוסים, אפליקציות ורקמות , זוגות מכנסיים , ואוברולים רכים ונעימים , דקים מכותנה ועבים מפליז משרפה.

 

בין פרטי קולקציית החג ניתן למצוא: 

 

בארון הבנות: המותג קרטרס מציע שמלות אריג חגיגיות עם דפוסי פרחים צבעוניים, שמלת פרחים בכסף וזהב, שמלת ג'קארד זהב עם פפיון, שמלת פליסה עדינה, שמלות שיפון ושמלות משבצות. בנוסף,  סרפנים מקורדרוי או מג'ינס דק עם חולצה תואמת וגרביונים , מודפסים דפוסים קטנים ומעט גליטר חגיגי. קרדיגנים דקים מעל שמלות ועוד. ובאושקוש- שמלה לבנה חגיגית מסתובבת , שמלות לבנות בשילוב בדי ג'ינס, ומגוון רחב של אוברולים ג'ינס חלקים, משופשפים, פסים ועוד.  לכל אלו תוכלו להתאים נעלי בובה מקסימות וחגיגיות להשלמת הלוק.

 

קרטרס- בארון הבנים: המותג קרטרס מציע חולצות מכופתרות  לגדולים ובגדי גוף אריג לקטנים מבד דנים או לבנות, מכנסי אריג בגווני כאמל, ואוף וויט עם שלייקס תואמים, מגוון ג'ינסים , חליפות הכוללות גינס וחולצה מכופתרת שהיא למעשה בגד גוף עם שליקס או פפיון לקטנטנים, חליפות הכוללות חולצה מכופתרת חלקות או משובצות כמו של אבא ומכנס אריג צבעוני.

באושקוש תוכלו למצוא חולצות מכופתרות בלבן וגינס, ומבחר ג'ינסים ומכנסיים צבעוניים בגווני אבן, קאמל, בז' ועוד. בנוסף מגוון רחב של אוברולים ג'ינס חלקים, משופשפים, פסים ועוד.  לכל אלו תוכלו להתאים סניקרס לבנות או נעל גבוהה להשלמת הלוק.

 

   

 טווח מחירים: 

 

שמלות חגיגיות החל מ 99.9 ₪ 

בגד גוף אריג חגיגי החל מ- 69.9 ₪ 

מכנסי אריג- 79.90 ₪ 

סט סרפן חולצה וגרביון – 99.9 ₪

חמישיית בגדי גוף – 99.9 ₪

 

להשיג ברשת קרטרס- אושקוש ברשת H&O ברחבי הארץ

ובאתר www.cartersoshkosh.co.il

צילום אסף לוי
צילום אסף לוי