ארגון יום הולדת חסכוני

0
1067
ארגון יום הולדת חסכוני

אל תאמינו לכל מי שאומר לכם שלארגן מסיבת יום הולדת זה עסק יקר – כך תארגנו מסיבה חסכונית!

קשה להתחמק מהעובדה שימי הולדת, גם כאלו שלא נחשבים ל"חשובים" כמו בר-מצווה או בת-מצווה, הפכו להיות גדולים מאוד, מרשימים וגם יקרים. ובכן, כדאי שתדעו – ארגון יום הולדת חסכוני הוא אפשרי, ואפילו לא מסובך כל כך. כל מה שצריך לדעת זה במה חשוב להשקיע את הכסף, ואיפה אפשר לחסוך עם כמה פתרונות יצירתיים. בעזרת המדריך הקצר שלנו ובעזרת שלל האטרקציות מהאתר תצליחו לעמוד בתקציב שלכם בקלות.

ההפעלה במרכז

עבור ילדים גדולים, מסיבה חווייתית היא הדבר החשוב ביותר ביום הולדת. מי לא רוצה מסיבה שבה הפעילות עם החברים היא המרכז, ושתוכלו לדבר עליה זמן רב אחר כך? משום כך, כדאי לתכנן מסיבה שמפעילה את החוגגים יחד. עבור ההורים – כדאי להשקיע את מירב התקציב על ההפעלה הזו, אבל כמובן שגם כאן יש אפשרויות רבות שאפשר לקצץ בהן. אם מדובר בהפעלה שקשורה להכנת מזון למשל, תוכלו להביא בעצמכם את החומרים. ואם תרצו להשקיע באמת, תוכלו להעביר בעצמכם את ההפעלה, וכך לחסוך בעלויות רבות; כמובן שהדבר לא מתאים לכולם, אבל אם יש לכם כשרון מסוים, ואתם אוהבים לעבוד עם ילדים – למה שלא תשוויצו במה שאתם יכולים לעשות?…

פתרון יצירתי

יש אינספור רעיונות לסדנאות ולהפעלות יום הולדת שתוכלו להביא מבחוץ, או להעביר בעצמכם – באופן חלקי או מלא. חשבו על סדנאות עיצוב תכשיטים, יצירת ממתקים ועוד, וכמובן שכדאי לנסות לחשוב יחד מה אתם הכי אוהבים. היו יצירתיים ומצאו את הסדנא שתתאים בדיוק לאופי שלכם. אם אתם עדיין לא מוצאים רעיון, תוכלו לחפש באתר ולקבל משם רעיונות למגוון הפעלות יצירתיות וקסומות שיקפיצו לכם את יום ההולדת.

אפשר לקצץ

אחרי ששמתם את ההפעלה במרכז, תוכלו לחסוך גם בתחומים אחרים, ולהציע כיבוד קל או חטיפים שאינם יקרים. גם קישוטים לא חייבים להיות מוגזמים ויקרים מאוד, וגם אותם תוכלו להכין בקלות רבה ובזמן קצר. כך, הדבר יהפוך לחוויה אמיתית של התכוננות והתרגשות יחד לקראת המסיבה. אבל זכרו: ימי הולדת לא חייבים להתרכז במה ש"מסביב" למסיבה, אלא העיקר הוא החגיגה עצמה. עכשיו כשסידרנו את התקציב וחילקנו אותו כהלכה, הגיע הזמן לחשוב מה תהיה ההפעלה המרכזית.

יום הולדת חסכוני יכול להפוך לחוויה משותפת לחברים ולמשפחה, אם משקיעים בו מספיק זמן, מחשבה ומרץ! והאמת? לפעמים זה עדיף מהפעלה יקרה!