שמלות לאירועים

0
1059
שמלות לאירועים

אחד מהדברים הכי מביכים שעלולים לקרות לך באירוע שאליו את מוזמנת כאורחת, הוא שתופיעי לחגיגה כאשר את לבושה בשמלה זהה לאחת האורחות האחרות. זה מתרחש בעיקר כאשר נשים רוכשות את השמלות שלהן מאחת מרשתות האופנה, ואת יכולה בהחלט למנוע מעצמך מבוכה כזאת. תפירה של שמלות לאירועים באופן אישי היא הפתרון בשבילך, כאשר תוכלי להיעזר באנשי מקצוע כמו אצל רותם מיכאלי, אשר יכינו לך שמלה ייחודית שלא תוכלי למצוא באף מקום אחר.

היתרון שברכישת שמלה מעוצבת לעומת שמלה מרשת אופנה

חשוב להבין, כי כאשר את קונה שמלה בחנות רגילה, ההתאמה היחידה שאת יכולה לעשות בין השמלה לגופך הוא- בחירת המידה, ולרוב מדובר באחת מבין שלוש או ארבע אפשרויות של גדלים שונים. לעומת זאת, אם תבחרי לעצב שמלות לאירועים שאליהם את מוזמנת, באופן אישי אצל רותם מיכאלי – תוכלי ליהנות מהתאמה מושלמת ומדויקת של גזרת השמלה ישירות אל גופך, וכך הבד יעוצב בדיוק לפי היקפי הגוף הספציפיים שלך, לפי מדידות מדויקות שתבצעי עם המעצבת.

כיצד לבחור את הדגם המתאים ביותר לשמלה שלך?

אם את מתקשה לדמיין את השמלה המושלמת עבורך, את בהחלט יכולה להיעזר במגוון דגמי- עבר שלנו בכדי לקבל רעיונות. ניתן לבחור בין עיצוב שמלה "מאפס" החל משלב בחירת הבד עצמו, ובין בחירה בשמלה קיימת, ותיקונה לפי מידותייך הספציפיות. כמובן שמרגש הרבה יותר לראות כיצד מתבצע תהליך התפירה והעיצוב של שמלה שמכינים במיוחד עבורך, ואם את עומדת להיות כלה- זה מרגש עוד יותר, וכך את יכולה להיות בטוחה שאף כלה לפנייך עוד לא לבשה את השמלה המופלאה שאת עומדת ללבוש ביום המיוחד שלך. שמלות לאירועים צריכות להיות מרשימות, אלגנטיות וייחודיות, על מנת לאפשר לכל אישה להרגיש כמו מלכה.