אילנית לוי חושפת בטן פוטוגנית וצטלמת לקמפיין אופנה – בחודש שישי להריונה "המשקל זה לא מה שמטריד אותי"

0
1512
מימין יעקב גולברי המעצב הראשי ואילנית לוי צילום Iconz by medio

מי שצפה אמש  מרחוק, במנחת הטלוויזיה והדוגמנית אילנית לוי, הפרזנטורית של בית האופנה   GOLBARY   מצא אותה על משאיות עמוסות בגדים, במרכז לוגיסטי ענק,  היה חושב לרגע שעשתה הסבה מקצועית….אך לא….לוי הצטלמה לקמפיין חדש במרכז הלוגיסטי של בית GOLBARY בצריפין, לרגל השקת שמלות ערב ואירועים לקיץ 2021.

אילנית לוי בת ה-38, נמצאת בחודש שישי להריונה, ומשמשת זו השנה השלישית כפרזנטורית ל GOLBARY, חשפה בצילומים בטן פוטוגנית במיוחד. לוי סיפרה לאנשי צוות שטיפלו בה, שהיא ואלירז מצפים לבת ראשונה, משותפת, שתצטרף לשני ילדיה מנישואיה הקודמים (ליאם ואלין).

אילנית לוי בצילומי גולברי
צילום Iconz by medio

אילנית חשפה שהיא כמהה אך חרדה להריון זה,  לדבריה: "בצעירותי,  בגילאי  20 לקחתי את ההריון כמובן מאליו וכעת מברכת כל יום  על הנס שקרה לנו,  לכן, הפסקתי לעשן אך יחד עם זאת אני לא מתכוונת ללכת לקורס הכנה ללידה. עוד הוסיפה אילנית כי בהריונות הקודמים נושא המשקל הטריד אותה וכעת היא יודעת שתחזור למשקלה במהירות ולכן המשקל לא מסיח את דעתה.

יחד עם כל מאורעות חייה, אילנית החליטה לשפץ את הבית ברחובות,  לרגל הלידה,  בעת נסיעתם של בעלה אלירז ובנה ליאם לצילומי גולסטאר במרוקו, החליטה להפתיע בשיפוץ קטן שהפך למשמעותי. לדבריה: "היום אנו גרים באתר בנייה". היא מספרת כי הנסיעה של השניים הגיעה בזמן המדוייק ואף משבחת ומפארת את בעלה אלירז שדה שדואג ומפנק אותה ללא תנאים.

אילנית לוי בצילומי גולברי
צילום Iconz by medio

עוד סיפרה אילנית שביתה אלין (15) רוצה להיות "אמריקאית" ולכן ארגנה עבורה ועבור אלירז אירוע הפתעה של חשיפת מין הילוד, על אף העובדה שאילנית אינה חובבת אירועים ומסיבות היא "זרמה" עם המאורע והדבר ריגש את כלל המשפחה המורחבת.

בסוף יום הצילומים ארזה לוי 6 שמלות ערב ואמרה ליעקב גולברי המעצב הראשי של המותג GOLBARY: "יש לי החודש הקרוב מלא אירועים וחתונות אליהם אני מוזמנת, השמלות מתאימות לי ומחמיאות. אני מרגישה נינוחה איתם גם בחודש השישי להריוני".